top of page

st 29. 5.

|

FYZIOGYM

Cvičenie pre deti 2-3 roky - utorok 9:00 - 10:00

Cvičenie pre komplexný rozvoj motoriky, koordinácie, citlivosti, vnímania tela, stability, pohyblivosti, pohybového sebavedomia pod vedením Hany Kasalovej.

Cvičenie pre deti 2-3 roky - utorok 9:00 - 10:00
Cvičenie pre deti 2-3 roky - utorok 9:00 - 10:00

Čas a miesto

29. 5. 2024, 9:00 – 31. 7. 2024, 9:00

FYZIOGYM, Partizánske, Slovensko

O podujatí

Cvičenie pre komplexný rozvoj motoriky, koordinácie, citlivosti, vnímania tela, stability, pohyblivosti jednotlivých časti, pohybového sebavedomia pod vedením Hany Kasalovej. Každé cvičenie je jedinečné a navrhnuté tak, aby vždy primárne precvičovalo iný dôležitý systém. Dokopy za 10 lekcii dieťa precvičí niekoľkokrát všetky dôležité systémy a schopnosti pre zdravý vývoj. Cvičenie prebieha hravou formou, ktoré deti bude baviť a na cvičenie sa budú tešiť. Cvičenie pozostáva z rôznych foriem a variácií prekážkovej dráhy, balančných plôch, bežeckého rebríka, senzorických pomôcok, fit lôpt, preskokových prekážok a ďalších zaujímavých pomôcok. Maximálny počet detí v jednej skupine je 7. Počas cvičenia je s dieťaťom v miestnosti prítomný rodič.

Prvé cvičenie kurzu začína utorok 2.7. o 9:00, posledné je 3.9. o 9:00

Prihlásiť sa môžete na konkrétny deň a konkrétny čas.  Po zaplatení rezervačného poplatku Vám bude rezervované miesto v skupine. Po prihlásení Vám informácie o platbe prídu do emailu.

Registrovanie do skupiny utorok 9:00, znamená, že Vaše miesto v skupine je každý utorok 9:00. 

V prípade nemožnosti prísť Vám cvičenie neprepadne, ale môžete si ho nahradiť s inou skupinou po dohode, alebo preniesť cvičenie do ďalšieho kurzu.  Je ale nutné sa vždy odhlásiť poslaním emailu na fyziogympartizanske@gmail.com. Možnosť náhrady je maximálne 2 cvičenia.

Registrácia je možná len formou pernamentky na všetkých 10 cvičení. 

Cena za kurz je 85 eur za 10 lekcii. 

Prihlasením dieťaťa na cvičenie súhlasíte s pravidlami:

  • Cvičenie prebieha na vlastnú zodpovednosť a organizátor nenesie zodpovednosť za prípadné úrazy. Cvičenie je postavení tak, aby sa maximálne predošlo zraneniam a úrazom.
  • V prípade neúčasti na cvičení je možné si lekciu nahradiť či preniesť do ďalšieho kurzu, maximálne 2 cvičenia.
  • V prípade, že sa rozhodnete počas už prebiehajucého kurzu nepokračovať v cvičení, nebude Vám vrátená zostatková suma.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page