top of page
cenik.jpg

CENNÍK

Moje služby sú hradené priamou platbou a nie sú hradené zo zdravotného poistenia. Vďaka tomu som schopný poskytnúť zdravotnú starostlivosť omnoho skôr. To umožňuje riešiť Vaše bolesti a obtiaže efektívnejšie a rýchlejšie. Zabráni sa tak vzniku chronických zmien a bolestí, a umožním Vám rýchlejší návrat do práce, ku športovým a ďalším aktivitám. Mám na Vás dostatok času, takže sa môžem venovať Vášmu problému dôkladne. V terapií nepoužívam žiadne pseudoprístupy len preto, že pekne vypadajú, sú vidieť v reklamách alebo ich hradí poisťovňa. Naopak, používam len prístupy a ich kombinácie, ktorých účinnosť je vedecky dokázaná a o ktorých som presvedčený, že sú skutočne efektívne a čo najrýchlejšie zlepšia Váš zdravotný stav.

Fyzioterapia (45-60 min) - 45 eur

Čas je orientačný, niektoré problémy je nutné riešiť dlhšie, iné sú odstránené za pár minút. Dĺžka terapie je vždy prispôsobená diagnóze pacienta a reakcii tela na terapiu.

V prípade, že sa z objednanej terapie neospravedlníte, alebo návštevu zrušíte menej než 24 hodín pred dohodnutým začiatkom, účtujem za prepadnutú terapiu storno poplatok vo výške 20 eur. Poplatok sa neúčtuje, ak za seba na dohodnutý termín pošlete náhradu.

 

Platby prijímam v hotovosti alebo prevodom na účet.

Moje služby

bottom of page