top of page
7G7A8807.jpg
FYZIOGYM

O FYZIOGYM

Vitajte na stránke nášho FYZIOGYMU v Partizánskom!

 

FYZIOGYM vytvorili dvaja fyzioterapeuti Mgr. Lukáš Kasala a Mgr. Anna Kasalová. Lukáš pracuje s dospelými pacientmi s rôznymi patológiami pohybového aparátu a orgánov, Anna sa špecializuje na detskú fyzioterapiu. Individuálna fyzioterapia dokáže efektívne liečiť problémy pohybového aparátu. Ale pravidelná a primeraná fyzická aktivita pomáha dlhodobo zlepšovať a udržiavať fyzickú pohodu a zároveň je prevenciou traumy a bolestí pohybového aparátu.

 

FYZIOGYM bol vytvorený s cieľom ponúkať odborne vedené cvičenie pre populáciu v koncepte zdravý chrbát, cvičenie pre tehotné ženy či po tehotenstve a pre deti vo veku 7 mesiacov až 6 rokov pod vedením skúsených a erudovaných fyzioterapeutov. 

Naše skupinové cvičenia nie sú len jednoduchými cvičebnými jednotkami, ale sú zostavené tak, aby dosiahli tie najdôležitejšie ciele pre zdravý pohybový systém – silné hlboké svaly, koordinovanú prácu svalov celého tela, optimálne fungujúce a stabilné kĺby, podporu telesného a pohybového uvedomenia, vnímania a zlepšiť rovnováhu.

Naším cieľom je vytvoriť kvalitné cvičebné programy pod vedením skúsených a šikovných fyzioterapeutov, príjemné a motivujúce prostredie, kde každý pocíti starostlivosť a individuálny prístup.

Vo FYZIOGYME sú k dispozícii tri druhy pohybových kurzov:

Cvičenie pre tehotné, cvičenie Zdravý chrbát a FYZIOGYM pre deti od 7 mesiacov do 6 rokov

Prečo prísť cvičiť k nám

Pod vedením profesionálov

Kurzy vedú fyzioterapeuti, ktorí majú skúsenosti vo svojom odbore. Naši fyzioterapeuti pokračujú v zdokonaľovaní svojich odborných zručností na rôznych školeniach a seminároch.

Moderný a útulný FYZIOGYM

Fyziogym sme založili v roku 2024. Vybavenie pre cvičenie je nové, moderné a najvyššej kvality, aká je na trhu dostupná. V miestnosti sa cvičí sa kvalitnom a príjemnom koberci, po ktorom sa môže chodiť naboso. 

Individuálny prístup k cvičeniu

V skupinke je maximálne 7 ľudí, tak dokážeme zabezpečiť, že lektor môže ku každému prísť, opraviť držanie tela a vysvetliť a ukázať správne prevedenie. Tak zabezpečíme, že sa naučíte cvičiť správne, efektívne a zdravo. 

Ponuka cvičení

  • Cvičenie pre deti 2-3 roky - utorok 9:00 - 10:00
    Cvičenie pre deti 2-3 roky - utorok 9:00 - 10:00
    ut 02. 7.
    FYZIOGYM, Partizánske, Slovensko
    Cvičenie pre komplexný rozvoj motoriky, koordinácie, citlivosti, vnímania tela, stability, pohyblivosti, pohybového sebavedomia pod vedením Hany Kasalovej.

Kde nás nájdete?

Gen. Svobodu 1830/3A, 958 01 Partizánske

(modrá budova Espritcentrum)

fyziogympartizanske@gmail.com

Tel: 0948264480, 0907023067

bottom of page